خدمات هاستینگ در دیتاسنتر تبریز
خدمات هاستینگ در دیتاسنتر تبریز

دیتاسنتر یا همان مرکز داده به محلی گفته میشود که تعدادی از سرور های کامپیوتری و تجهیزات شبکه با استفاده از زیرساختی که تمامی استانداردهای نگهداری مانند دما، رطوبت و انرژی در آن بصورت دقیق کنترل میشود ، گرد هم آمده اند. سرور هایی که در مراکز دیتاسنتر مستقر هستند بصورت تمام وقت درحال پردازش و ذخیره سازی اطلاعات هستند. از دلایل افزایش مشتریان خدمات دیتاسنتر در دهه های اخیر میتوان به امنیت داده ها، پشتیبان گیری و بالا بودن قیمت تجهیزات کامپیوتری اشاره کرد بدیهی است مشتریان خدمات دیتاسنتر دیگر نگران امور پشتیبان گیری و تعویض قطعات معیوب نیستند. آسیاتک با همکاری شرکت امین آسیا ( با نام تجاری ابر ایران ) به عنوان یکی از پیشروان این حوزه که با در اختیار داشتن چندین مرکز دیتاسنتر در سراسر کشور ایران با راه اندازی مرکز دیتاسنتر شهر تبریز ، آماده ارائه خدمات مرکز داده بصورت اختصاصی و مجازی به متقاضیان عزیز می باشد. آسیاتکین به عنوان مجری ، پشتیبان و عامل فروش این پروژه در شمالغرب کشور از تمامی فعالین بازار در حوزه هاستینگ ، سرور های ابری ، اختصاصی و کولوکیشن جهت همکاری دعوت به عمل می آورد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر آسیاتکین به شماره ۰۴۱۹۱۰۱۴۱۴۱ و یا با شماره همراه ۰۹۱۴۴۰۲۴۳۵۰ تماس حاصل فرمایید.

توضیحات خدمات هاستینگ در دیتاسنتر تبریز
خدمات سرور اختصاصی در دیتا سنتر تبریز
خدمات سرور اختصاصی در دیتا سنتر تبریز

سرور اختصاصی ابر ایران، تجربه‌‌‌ای از سرعت، قدرت، امنیت و قابلیت کنترل بالا را برای شما فراهم می‌آورد. سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و وب‌سایت‌های پربازدید، به دلیل نیاز به پایداری و سطح بالای منابع، از این نوع سرور استفاده می‌کنند.

خدمات ابری در دیتا سنتر تبریز
خدمات ابری در دیتا سنتر تبریز

سرور مجازی ابری ،راهکاری هوشمندانه جهت کنترل منابع مصرفی در بستری با درجه ایمنی بالا ، توسعه پذیر که با امنیت بالاتر مدیریت کنید. با سرورهای مجازی ابری، علاوه بر تمامی مزایای سرویس‌ مجازی رایج که ارائه می‌شوند، از ساختار ممتاز زیرساخت‌ ابری بهره‌مند خواهید شد!

اجاره فضای رک و کولوکیشن در دیتاسنتر تبریز
اجاره فضای رک و کولوکیشن در دیتاسنتر تبریز

خدمات میزبانی و یا کولوکیشن (Colocation, Co-Location) یا خدمات اشتراک گذاری فضای دیتاسنتر، سرور اختصاصی شما، جهت نگهداری به دیتاسنتر ابر ایران تبریز سپرده می‌شود. در این حالت مالکیت سرور با کاربر خواهد بود.

درخواست مشاوره
اطلاعات خود را وارد کنید
خدمات سرور اختصاصی در دیتا سنتر تبریز